İSTANBUL / GÜNGÖREN - ARTVİN / 2+1 Ev Eşyası

1 adet yemek masası , 1 adet 2li 2x2 metre gardırop , 1 adet tv ünitesi , 1 adet 1x1 şifonyer , 1 adet yatak (ikea) malzemesi bunlar sökülüp patpatlanıp gittiğimiz yerde yeniden kurulacak. Beyaz eşyamın mobilyalarımında sarılıp muhafaza içinde çizilmeden kırılmadan taşınmasını istiyorum. Diğer ıvız zıvır eşyamı ben paketledim. Nakliye sigortası ve marangoz istiyorum. Evimde öyle çok eşya yok ancak olan eşyalarda pahalı ve dikkat edilmesi gerekiyor. 19 Haziranda taşınmayı düşünüyorum.

İSTANBUL / BAĞCILAR - İSTANBUL / ESENYURT 2+1 Ev Eşyası

2+1çıkacağım daire.tarih tam net değil ama mayıs ayı başlarında taşınma olacağı kesin.en fazla 1. veya 2. kata taşınacağım.kaba yük olarak:4 çekyat 2 koltuk.çift kişilik baza ve gardorap ve çamaşır,bulaşık,ocaklı fırın ve buzdolabı var ona göre tekliflerinizi bekliyorum.

İSTANBUL / FATİH - İZMİR / MENDERES (CUMAOVASI) 2+1 Ev Eşyası

1+1 dedim ama o kadar eşyam yok. Paketlemeyi kendim yapacağım sadece bil. masası, baza ve GArdrop için taşıyıcı yapacak.Toplam taşınacak eşya: 1 bilgisayar masası, 1 gardrop, 1 küçük kütüphane, 1 baza, 4 koli kitap birkaç bavul eşya.tarih 15 agust- 01 eylül arası tarih esnektir.

İSTANBUL / KADIKÖY - MUĞLA / BODRUM 2+1 Ev Eşyası

Rahmetli anne-babamızdan kalan eşyaları Bodrum'daki kooperatifimizde değerlendireceğiz. 2 ÇEK YAT, 2 KÜÇÜK KOLTUK, 6 KATLANAN SANDALYE, 1 KATLANAN BALKON MASASI, 15-20 CİVARI BÜYÜKLÜ- KÜÇÜKLÜ KOLİ. KOLİLER TARAFIMIZDAN YAPILDI. CADDEBOSTAN VE KÜÇÜKYALIDAN ALINARAK - BODRUM GÜMÜŞLÜĞE GÖTÜRÜLECEK.