İSTANBUL / ESENYURT - EDİRNE / MERKEZ 3+1 Ev Eşyası

*2 adet 3 lü koltuk *1 adet berjer *1 adet 6 kişilik masa *1 adet orta sehba *1 adet 55 inç tv *1 adet 3lü koltuk *1 adet çalışma masası *1 adet bazalı tek kişilik yatak *1 adet 2 kapaklı küçük giysi dolap *1 adet çift kişilik bazalı yatak *1 adet bank *1 adet komidin *1 adet aynalı makyaj masası *3 - 4 büyük koli giysi / ayakkabı alınacak olan teklife göre koli yapılarak paketlenecek eşyalar yada tarafınızca toplanarak paketlenecek : mutfak eşyası, çatal bıçak takımları yemek takımları (cam eşya) not : beyaz eşya ve büyük gardolap yok

İSTANBUL / ÜSKÜDAR - İSTANBUL / MALTEPE 2+1 Ev Eşyası

1 adet uclu koltuk 1 adet ikili koltuk 2 adet tekli koltuk 1 adet buzdolabi 1 adet camasir makinesi 1 adet bulasik makinasi 2 adet tek kisilik baza ve yatak 2 adet 3 kapili dolap 2 adet hali 3 hurc 3 koli ıvır zıvır ve toplanacak eşya yok. Firma gelecek alacak ve diğer eve indirecek.

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - SAMSUN / İLKADIM 3+1 Ev Eşyası

3+1 klasik ev eşyaları. Mevcut evden yük asansörü kullanılabilir. Yeni gideceği evde merdiven boşlukları gayet geniş, personel asansörü hafif eşyalar için kullanılabilir, seyyar asansör kurmaya müsaittir.

İSTANBUL / ÜSKÜDAR - DİYARBAKIR / MERKEZ 1+1 Ev Eşyası

Buzdolabı ve çamaşır makinesi harç tüm eşyalar orjinal paketlidir sıfırdır. 1 buzdolabı 2 çamaşır mak. 3ocak 4 2 cekyat 5 2 tekli koltuk 6 baza başlık yatak 7 yatak dolabı kurulmamis orjinal pakette 8 pakette masa ve 3 pakette sandalye

İSTANBUL / ESENLER - İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE 3+1 Ev Eşyası

Esenler kemer park evlerinden-küçükçekmece cumhuriyet mah. İnönü cad. Ne babamın evi taşınacak. Karı koca yaşlı bir çift, oturma odası, salon, yatak odası ve bir kaç öte beri taşınacak. Mobilya ve beyaz eşya hariç paketleme yapıldı; kartonlara koyuldu.