İSTANBUL / EYÜP - İZMİR / KARABAĞLAR 2+1 Ev Eşyası

Salonda 2 tane üçlü,2 tane tekli koltuk,yemek masası, konsol, oturma odasında 2 koltuk,1 kitaplık,1tv,yatak odasında dolap,yatak, aynalık,iki küçük çekmece,beyaz eşya buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,fırın. Not: bütün eşyalar izmirde giriş kata açılmadan, kurulum yapılmadan öylece bırakılacak. Sadece yatak odası aynı şekilde 4. Kata kurulacak.

İSTANBUL / KADIKÖY - İSTANBUL / SİLİVRİ 3+1 Ev Eşyası

Taşınacak olan eşyalar şunlar; 4 adet beyaz eşya, 1 adet koltuk takımı, 3 adet yatak, 1 adet bebek yatağı, 3 adet şifonyer, 2 adet gardrop ve bizim paketleyeceğimiz birkaç koli eşya. Fiyat olarak çok uygun bir rakam verilmesi gerekiyor.

İSTANBUL / BAYRAMPAŞA - ESKİŞEHİR / MERKEZ Diğer Ev Eşyası

Ben evimi bosaltacagim fakat tüm mobilyalar gidecegi yere (eskisehir) gitmeyecek. O yuzden esya durumunuz da diger verdim. Gidecek olan esya bitane camasir makinesi bı buzdolabi ve en fazla benim paketleyecegim 3 koli ve bitane sandık. Koli belki 2 de olabilr,daha tam bi bilgim yok cünkü agustosun sonuna dogru oldugu icin daha paketlemeye baslamadim.

İSTANBUL / ESENYURT - EDİRNE / MERKEZ 3+1 Ev Eşyası

*2 adet 3 lü koltuk *1 adet berjer *1 adet 6 kişilik masa *1 adet orta sehba *1 adet 55 inç tv *1 adet 3lü koltuk *1 adet çalışma masası *1 adet bazalı tek kişilik yatak *1 adet 2 kapaklı küçük giysi dolap *1 adet çift kişilik bazalı yatak *1 adet bank *1 adet komidin *1 adet aynalı makyaj masası *3 - 4 büyük koli giysi / ayakkabı alınacak olan teklife göre koli yapılarak paketlenecek eşyalar yada tarafınızca toplanarak paketlenecek : mutfak eşyası, çatal bıçak takımları yemek takımları (cam eşya) not : beyaz eşya ve büyük gardolap yok

İSTANBUL / ÜSKÜDAR - İSTANBUL / MALTEPE 2+1 Ev Eşyası

1 adet uclu koltuk 1 adet ikili koltuk 2 adet tekli koltuk 1 adet buzdolabi 1 adet camasir makinesi 1 adet bulasik makinasi 2 adet tek kisilik baza ve yatak 2 adet 3 kapili dolap 2 adet hali 3 hurc 3 koli ıvır zıvır ve toplanacak eşya yok. Firma gelecek alacak ve diğer eve indirecek.

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - SAMSUN / İLKADIM 3+1 Ev Eşyası

3+1 klasik ev eşyaları. Mevcut evden yük asansörü kullanılabilir. Yeni gideceği evde merdiven boşlukları gayet geniş, personel asansörü hafif eşyalar için kullanılabilir, seyyar asansör kurmaya müsaittir.

İSTANBUL / ÜSKÜDAR - DİYARBAKIR / MERKEZ 1+1 Ev Eşyası

Buzdolabı ve çamaşır makinesi harç tüm eşyalar orjinal paketlidir sıfırdır. 1 buzdolabı 2 çamaşır mak. 3ocak 4 2 cekyat 5 2 tekli koltuk 6 baza başlık yatak 7 yatak dolabı kurulmamis orjinal pakette 8 pakette masa ve 3 pakette sandalye