İSTANBUL / ÜMRANİYE - İSTANBUL / SANCAKTEPE 2+1 Ev Eşyası

çamaşır, bulaşık, buzdolabı, 3 baza, 1 gardolap(sök-tak), 1 makyaj masası, 2 küçük komodin 2 vitrin, 1 tv sehpası, 1 masa, 1 gümüşlük küçük eşyalar asansörle taşınabilir, büyük eşyalar merdivenden

İSTANBUL / EYÜP - İSTANBUL / EYÜP 1+1 Ev Eşyası

Evim giriş katında bulunmakta yani merdiven kullanılmayacak, köşe takımı , çift kişik yatak 2 komidin ,tv,buzdolabı , birkaç koli taşınacak. Taşınacağı yer rezidans kendi asansöürü bulunmakta toplam mesefe 3km civarı 500 tl bütcem bulunmakta

İSTANBUL / ATAŞEHİR - ANTALYA / ALANYA 3+1 Ev Eşyası

Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın yok. Bir televizyon, salon eşyası, büfe, koltuk takımı, (3 parça) sehpalar, yuvarlak yemek masası (sandalye yok) kolay monte edilebilir havalesiz gardrop 2 modül, şifonyer, bir yazı masası, kütüphane modülü, 2 monte divan, çift kişilik yatak, ayakkabı dolabı, portmanto parçaları, çiçekler, 2 tek koltuk gibi.. Kolilenmiş ve hurç kullanılmış. Mobilya dışında her iki tarafta da apartman asansörlü uygulanabilir kg ye sadık kalarak kullanılabilir.

İSTANBUL / EYÜP - İZMİR / KARABAĞLAR 2+1 Ev Eşyası

Salonda 2 tane üçlü,2 tane tekli koltuk,yemek masası, konsol, oturma odasında 2 koltuk,1 kitaplık,1tv,yatak odasında dolap,yatak, aynalık,iki küçük çekmece,beyaz eşya buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,fırın. Not: bütün eşyalar izmirde giriş kata açılmadan, kurulum yapılmadan öylece bırakılacak. Sadece yatak odası aynı şekilde 4. Kata kurulacak.

İSTANBUL / KADIKÖY - İSTANBUL / SİLİVRİ 3+1 Ev Eşyası

Taşınacak olan eşyalar şunlar; 4 adet beyaz eşya, 1 adet koltuk takımı, 3 adet yatak, 1 adet bebek yatağı, 3 adet şifonyer, 2 adet gardrop ve bizim paketleyeceğimiz birkaç koli eşya. Fiyat olarak çok uygun bir rakam verilmesi gerekiyor.

İSTANBUL / BAYRAMPAŞA - ESKİŞEHİR / MERKEZ Diğer Ev Eşyası

Ben evimi bosaltacagim fakat tüm mobilyalar gidecegi yere (eskisehir) gitmeyecek. O yuzden esya durumunuz da diger verdim. Gidecek olan esya bitane camasir makinesi bı buzdolabi ve en fazla benim paketleyecegim 3 koli ve bitane sandık. Koli belki 2 de olabilr,daha tam bi bilgim yok cünkü agustosun sonuna dogru oldugu icin daha paketlemeye baslamadim.