• ANKARA / ÇANKAYA - ANKARA / ÇANKAYA

  öğrenci evi duz dolabı çamaşır mak. tek kişilik yatak 2 ad bilg masası yemek masası oturma grubu giyim ve mutfak eşyası

 • BALIKESİR / MERKEZ - İZMİR / BORNOVA

  Beyaz eşya ve yemek odası takımı bulunmamaktadır. Ev eşyaları %75 ambalajlanmışıtr.

 • İSTANBUL / ŞİŞLİ - İSTANBUL / PENDİK

  Mevcut ev - 85m2 - 2+1 - 6. Katta ve asansör mevcut. - 1 adet Koltuk takımı (1 üçlü, 1 ikili, 2 koltuk) - 1 adet Raflı tv ünitesi - 1 adet Modüler yemek masası - 1 adet Kanape - Yatak odası takımı - Tv, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi - 1 adet Bilgisayar masası - Diğer tüm eşyalar tarafımızdan taşınabilecek şekilde kolilenip taşınılan evde de bizim tarafımızdan açılacaktır. Taşınılacak ev - 100m2 - 3+1 - 6. Katta ve yük asansörü mevcut.

 • ORDU / MERKEZ - ANTALYA / SERİK

  çoğu portatif ev eşyası.yemek odası takımı yatak odası takımı yok.yani eşya az sayılır.yarım kamyon falan.

 • GAZİANTEP / MERKEZ - KOCAELİ / GEBZE

  yemek odası ve salon takımı ve ev eşyaları gelecek.

 • İSTANBUL / MERKEZ - ADANA / SEYHAN

  bana yarım kamyon olur 25tane koli var ev taşıyorum yatak odası oturma gurubu yemek odası vs yok sadece koli var ve ıvır zıvır var

 • İSTANBUL / ÜMRANİYE - İSTANBUL / SARIYER

  2 yatak odası, 1 oturma grubu, 6 kişilik yemek masası, mutfak eşyaları. şuanda oturmakta olduğumuz 1. kat, taşınılacak yer zemin kattadır.

 • TEKİRDAĞ / MALKARA - TOKAT /

  1.katta 1.kata. Oturma grubu,yemek takımı,yatak odası,beyaz eşya,giyecekler ve mutfak gereçleri kolinmiş halde...(14 ağustosta tokatta olcak şekilde 13 ünde vey 12 sinde yüklenebilir.)

 • İSTANBUL / AVCILAR - SAMSUN / MERKEZ

  vermiş olduğumuz tarih net değildir.yaklaşık bir zamandır.yük detayları:yatak odası takımı(karyola,kardolap,2 ad.komidin,şifonyer),yemek takımı(ayrılabilir parçalı yemek masası,6 ad.sandalye,2 ve tek kapaklı 2 vitrin,konsol,1 ad.kanepe,kömür sobası,mutfak masası,halılar,kolilenecek malzemeler mutfak ve kardolap iç malzemeleridir henüz toparlanılmadığı için miktar veremiyorum.ilginize şimdiden teşekkür ederim.

 • ARTVİN / BORÇKA - İSTANBUL / ÜSKÜDAR

  ağustos ayının 20 sinden sonra 23 üne kadar yükleme yapılabilir. salon takımı, yemek takımı (gümüşlükler hariç),beyaz eşyalar,yatak odası takımı(gardorp yok), bir adet kanepe,halılar, mutfak eşyası, kitap vs.. borçkaya 18 km mesafede köyde. köye tır çıkmaz gibi. e-mail bekliyorum

 • ANKARA / YENİMAHALLE - ANKARA / ÇANKAYA

  1 Buzdolabı 1 televizyon 1 koltuk takımı 2 adet kanepe 1 kitaplık 1 genç odası kardolabı(parça halinde) 10 adet koli 1 adet baza 1 mutafak yemek masası 6 sandalye

 • İZMİR / KARŞIYAKA - İZMİR / ÇİĞLİ

  yatak odası(karyola,6 kapılı gardrop,şifonyer,iki ad komidin),2 adet genç odası (karyola,iki kapılı gardrop,şifonyer,çalışma masası)yemek masası 8 ad sandalye,konsol,gümüşlük ve iki kapılı vitrin(koltuk takımı,buzdolabı ve fırın yok.)diğer ufak tefek ev gereçleri mevcut.Not:Tüm mutfak ve diğer giyim eşyaları,halı ve yataklar,vs.eşyalar paketlenmiş durumdadır.

 • ÇANAKKALE / BİGA - BALIKESİR / MERKEZ

  1 takım Yemek odası ve 3+2+1+1 şeklinde koltuk takımı çanakkale biga dan ,balıkesir merkezdeki adresimize taşınacaktır.konuyla ilgili tekliflerinizi bekliyorum.

 • KOCAELİ / DERİNCE - EDİRNE /

  yemek odası,vitrin,gümüşlük, çocuk odası,yatak odası,bebek karyolası ve beyaz eşyaları olan bir ev eşyası. Kapalı kasalı kamyon istiyorum. Kırılacak eşyalar paketlenmiş durumda,mobilyaların sökülüp takılması ve montajı dahil taşınmasını düşünüyorum. eşya 4. kattan alınıp 1. kata taşınacaktır.

 • İSTANBUL / KADIKÖY - MUĞLA / BODRUM

  1 ADET 2KİŞİLİK YATAK, 1 ADET ORTA BOY GARDROP-1 ADET BULAŞIK MAKİNESİ,1 ADET 2 KİŞİLİK ÇEKYAT VE 1 ADET ORTA BOY YEMEK MASASI İLE 1 KOLİ

 • ANKARA / ETİMESGUT - ANKARA / ETİMESGUT

  ev eşyası gardrop yok iki takım koltuk çamaşır bulaşık makinesi ve buzdolabı koliler yemek odası yatak odasında bir iki kişilik bir tek kişilik baza

 • ANKARA / ETİMESGUT - ANKARA / YENİMAHALLE

  hiçbir kaba eşya yok yemek yatak oturma gurubu ve divan yok

 • İZMİR / MENEMEN - KOCAELİ / GÖLCÜK

  yükün taşınacağı kat dükkan üstü ev iki oda bir salon vitrin,yemek masası,oturma gurubu yoktur,salon oturma grubu vardır.

 • İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

  Standart 3+1 ev.. Yemek odası takımı yok. Buzdolabı tek kapı. Plazma TV var dikkat edilmesi gereken eşya olarak. Mutfak eşyası ve giyim eşyalarının paketlemesi bizim tarafımızdan yapılacak.

 • İSTANBUL / BAKIRKÖY - İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

  Taşıncak eşya koltuk takımı,yemek takımı,yatak odası,buzdolabı,çamaşır makinesi tabak kaşık kıyafetler ambalajlanıp kutulanmış olup kıyafetler ise çantalaredadır evde toplanacak amblajlanacak bir şey yok sadece koltuk takımı ve yemek takımı yatak odası takımı ambalajlancak.asansörlü apartmanın 3.katından alınacak gidecek sitenin 4 katına sitenin yük asansörü mevcuttur.

 • İSTANBUL / KARTAL - KASTAMONU / CİDE

  eşyalarım paketlemiş vazyette sadece taşınacaktır ev eşyası beyaz esya buzdolabı+çamaşırmakinesi+bulaşıkmakinesi+yatak odası +oturma gurubu+yemek odası+ev eşyaları.

 • İZMİR / KARŞIYAKA - İZMİR / KARŞIYAKA

  3+1 ev eşyası oturma odası yemek odası gibi mobilyalar yok

 • İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - GİRESUN / BULANCAK

  İstanbul bahçelievlerdeki ev eşyalarımı giresun bulancak merkeze taşımak istiyorum. Ev eşyaları A-yatak odası dolabı ve yatağı B-oturma odası: Birer tane 2 ve 3 kişilik koltuk, 2 tane tek kişilik koltuk, televizyon ve küçük sehbası C-misafir odası:Yemek masası(6 kilik),gümüşlük, 3 kişilk koltuk...Eşyalar bu hafta için giderse çok iyi olur..

 • İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

  binada asansör mevcut ancak 3 kişilik küçük bir asansör olduğundan büyük eşyaların çıkarılması mümkün değil. ancak bina merdivenleri oldukça geniş. büyük eşyalar; salon oturma grubu, yemek odası (masa, büfe, gümüşlük), iki adet çekyat, bir kişilik baza, sürgülü gardrop, yatak odası (çift kişilik baza, gardolap), buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kitaplık, çalışma masası, portmanto mevcut. küçük eşyaları kendimiz paketleyeceğiz. elektrikçi istemiyoruz.

 • YALOVA / ALTINOVA - İSTANBUL / KARTAL

  3+1 100 m2 olan dairedeki eşyalarımız 2 kanepe,koltuk takımı,tv, vitrin,yemek masası, kondolu, yatak odası kitaplık ve beyaz eşyalardan oluşuyor.Tahminimce orta boy kamyonla taşınır.yalovadaki ev 3 üncü kat asansörsüz, istanbuldaki 4 üncü kat asansörlü. Bu şartlara göre uygun bir fiyatlar bekliyorum.yalnız taşıma tam ayın birinde olmayabilir 3-4 gün sarkabılır