• ANKARA / ETİMESGUT - ARDAHAN / GÖLE

  3 parça beyaz eşya+TV, 4 parça koltuk takımı(2 adet tekli, 1 adet ikili, 1 adet üçlü), 4 parça yemek odası takımı (masa, konsol, vitrin, tv sehpası),yatak odası takımı(2 kişilik bazalı yatak, 5 kapılı gardrop, şifonyer, 2 komodin)

 • İSTANBUL / ÜSKÜDAR - ANTALYA / MERKEZ

  aslında 3+1 ev eşyası .beyaz eşya 3 lü koltuk 2 adet tekli koltuk vitrin a yatak odası 3 adey eşya dolabı kitaplık mutfak eşyası..merdivene ve asansöre ihtiyaç yok.

 • BALIKESİR / BANDIRMA - BALIKESİR / BANDIRMA

  yemek odası vitrin takımı yok.Bir tam yatak odası ayrıca çift kişilik yatak ve küçük gardrob tek kişilik baza beyaz eşyalar mutfak malzemeleri kıyafetler diğer ev eşyaları

 • İSTANBUL / ZEYTİNBURNU - İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

  kolileme işleminin%80 ni bitmiş,buzdolabı,çamş.mak.ikili baza va yatağı oğlumun ufak yatağı vitrin ve dolabı.çocuk dolabısehpalar vs.şeyler.taşıma z.burnundan girişkat,yenibosnaya 4.kat mrdvnli olacak.z.burnundan taşınırken fazla eşya yok.bütçemiz350-400tl evialdıknerdeyse taşınamayacaz.yardımcıolun

 • BURDUR / MERKEZ - ANTALYA / MERKEZ

  hepsi için ama özellikle salon koltuk vitrin ve buzdolabım için özenli taşıma kendim küçük parçaları koliledim yalnız baza ve yatak var gardrop ve diğer yatak odası eşyası yok

 • İSTANBUL / FATİH - KASTAMONU / İNEBOLU

  ev eşyası taşınacaktır. bir vitrin takımı+ bir adet tek kişik yatak+ 1 oturma grubu(3+2+1 koltuk) istanbul Fatih'ten alınan eşyalar Kastamonu İnebolu adresine teslim edilecek. tasıma kasım-aralık ayı içinde olabilir.. fiyat tekliflerinizi bekliyorum..

 • İSTANBUL / KAĞITHANE - İSTANBUL / BEYOĞLU

  yemek odasınd sadece masa sandalye var gümüşlük vitrin bunlar yok

 • İSTANBUL / KADIKÖY - İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

  Ufak bir kamyona sığacak kadar ev eşyası, ocaklı fırın, vitrin ve ıvırzıvır

 • ANKARA / ÇANKAYA - KAHRAMANMARAŞ / MERKEZ

  yemek odası takımı ( masa + 8 sandalye+vitrin+büfe) 3125652443

 • İSTANBUL / BEYKOZ - KIRKLARELİ / BABAESKİ

  eşya çok fazla değil çoğunu biz paketledik mobilya montajında biri küçük 2 dolap ve küçük bi vitrin var fazla eşya yok..öğrenci kullanacak kadar..

 • İSTANBUL / FATİH - İSTANBUL / FATİH

  ew eşyası yeni oluup 2+1 full eşyası var vitrin eşyaları ve mutfak kolilere yerleştirilmiştir öylece taşınıp sadece bıraklılacak beyaz eşyalar kurulacak

 • BALIKESİR / AYVALIK - İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

  misafir odası.. 4.kanepe.1 kardolap.buz dolabı. çamaşır. makinası. bulaşık.mak. 3. baza. 4. parca.. vitrin. hazır. koli yapılmış. muhtalip.. kap kaçak. giyim kutusu.1. ayakkabılık.mutfak.. gereçleri.vs. bayram sonrası için okullar açılmadan taşınmak istiyorum.emekli .kocaelide evi olan biriyim.tüm taşıyıçılara duyrulur.. kolay.. gelsin.. ayrıca iyi bayramlar.. saygılarımla.

 • İSTANBUL / ÜMRANİYE - BURDUR / BUCAK

  baza,masa,sandalye,sehpa,vitrin,tv sehpası,ayakkabılık,muhtelif küçük ev eşyası beyaz eşya yok.

 • ÇANAKKALE / AYVACIK - İZMİR / MENDERES (CUMAOVASI)

  ev krılacak eşya ve shsi giyim ve mutfak esyaları toplanmıs olup yanlızca beyaz eşya ve vitrin gardrop gibi buykesyalar demonte edilip paketlenecektir

 • ADANA / YÜREĞİR - ADANA / SEYHAN

  gömme dolap vesaire yok gümüşlük takımı vitrin yok. sökme takma yok. öğrenci evi gibi bi ev kiremithane zemin kattan alınıp süleyman demirelde 10. kata taşınacak.

 • İSTANBUL / KAĞITHANE - İSTANBUL / MALTEPE

  yatakodası dolabı buzdolabı gitmeyecek salonda küçük vitrin ve üçlü ve iki tekli koltuk gidecek

 • İZMİR / ÇİĞLİ - BALIKESİR / EDREMİT

  beyaz eşyalar 2 adet tekkişilik baza ve çift kişilik yatak 2 adet çekyat misafir odası takımı (4 adet teklikoltuk 1 adet ikili koltuk 1 adet üçlü koltuk 1 adet vitrin 1 adet konsol 1 adet masa ve sandalyeleri mevcuttur)1 adet tv ünitesi.yatak odası gardırobu bulunmamaktadır. ayrıca evin bütün eşyaları tarafımızdan kolilenecek olup sadece mobilyalar tarafınızdan sarılacak hemen yüklenecektir.ayrıca hiçbir mobilyanın kurulumu yapılmayacak olup sadece taşınacaktır.şu andaki oturduğum 3. kat olup taşınılacak ev 2 veya 3. kat olacaktır.aynı gün içinde eşyalar inecektir. taınılacak mesafe 175 km dir.ilgilenip fiyat belirtirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

 • YOZGAT / YENİFAKILI - NİĞDE / BOR

  2. kattan 2. kata koltuk takımım yok. 3 kanepe 1 çift kişilik kanepe, yatak odası, vitrin takımı (demonte) beyaz eşyalar, yatak yorgan vb.

 • İSTANBUL / AVCILAR - SAMSUN / MERKEZ

  vermiş olduğumuz tarih net değildir.yaklaşık bir zamandır.yük detayları:yatak odası takımı(karyola,kardolap,2 ad.komidin,şifonyer),yemek takımı(ayrılabilir parçalı yemek masası,6 ad.sandalye,2 ve tek kapaklı 2 vitrin,konsol,1 ad.kanepe,kömür sobası,mutfak masası,halılar,kolilenecek malzemeler mutfak ve kardolap iç malzemeleridir henüz toparlanılmadığı için miktar veremiyorum.ilginize şimdiden teşekkür ederim.

 • İZMİR / KARŞIYAKA - İZMİR / ÇİĞLİ

  yatak odası(karyola,6 kapılı gardrop,şifonyer,iki ad komidin),2 adet genç odası (karyola,iki kapılı gardrop,şifonyer,çalışma masası)yemek masası 8 ad sandalye,konsol,gümüşlük ve iki kapılı vitrin(koltuk takımı,buzdolabı ve fırın yok.)diğer ufak tefek ev gereçleri mevcut.Not:Tüm mutfak ve diğer giyim eşyaları,halı ve yataklar,vs.eşyalar paketlenmiş durumdadır.

 • KOCAELİ / DERİNCE - EDİRNE /

  yemek odası,vitrin,gümüşlük, çocuk odası,yatak odası,bebek karyolası ve beyaz eşyaları olan bir ev eşyası. Kapalı kasalı kamyon istiyorum. Kırılacak eşyalar paketlenmiş durumda,mobilyaların sökülüp takılması ve montajı dahil taşınmasını düşünüyorum. eşya 4. kattan alınıp 1. kata taşınacaktır.

 • İZMİR / MENEMEN - KOCAELİ / GÖLCÜK

  yükün taşınacağı kat dükkan üstü ev iki oda bir salon vitrin,yemek masası,oturma gurubu yoktur,salon oturma grubu vardır.

 • TUNCELİ / MERKEZ - DİYARBAKIR / MERKEZ

  Tunceli merkez 1. kattan Diyarbakır merkez 4. kata 3+1 ev . 4 kanepe, 2 koltuk, vitrin(orta boy), vestiyer, yatak odası, bilgisayar masası, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi saydığım eşyaları sizin paketlemeniz diğerlerini bizim paketlememiz şartıyla fiyat vermenizi istiyorum.

 • YALOVA / ALTINOVA - İSTANBUL / KARTAL

  3+1 100 m2 olan dairedeki eşyalarımız 2 kanepe,koltuk takımı,tv, vitrin,yemek masası, kondolu, yatak odası kitaplık ve beyaz eşyalardan oluşuyor.Tahminimce orta boy kamyonla taşınır.yalovadaki ev 3 üncü kat asansörsüz, istanbuldaki 4 üncü kat asansörlü. Bu şartlara göre uygun bir fiyatlar bekliyorum.yalnız taşıma tam ayın birinde olmayabilir 3-4 gün sarkabılır

 • İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA - İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

  3çekyat-yatak odası-2koltuk[adet]-buzdolap-ç.mak.-dikiş mak.küçük vitrin-tv tabak çanak