• İSTANBUL / SİLİVRİ - GİRESUN / GÖRELE

  yemek o. yatak o. koltuk takımı beyaz eşyalar ve küçük parça eşyalarım var.mobilyaların muntazam bir şekilde sökülüp teslim edilen adreste tekrar monte edilmesi gerekiyor.eşyaların boncuklu naylonla sarılmasını ve kutulu taşıma istiyorum

 • ADANA / YÜREĞİR - ADANA / SEYHAN

  40 yıllık evli olan anne-babamın ev eşyalarını 3.kat müstakil evden alıp, 12.kat apartman dairesine taşıyacagız.Bir evde olması gereken hemen hemen her tür eşyaya sahiptirler. En uygun fiyat verilmesini rica ederim. Taşıma günü belli değil ama 1 hafta içerisinde

 • KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ - MUĞLA / MERKEZ

  yük matbaa makinalarıdır.yükleme bizim tarafımızdan vinçle yapılacaktır.malzemeler kırılabilecek cinsten olduğundan üzerine malzeme konulamaz.acil tarihten öncede taşıma yapılabilir.

 • EVDEN EVE NAKLİYAT

  İSTANBUL / AVCILAR

  ev taşıma, evden, eve, fabrika taşıma, işyeri taşıma, nakliyat, ofis taşıma, taşıma

 • AKKAYA NAKLİYAT

  ANKARA / ÇANKAYA

  akkkaya nakliyat 1995 yılında yukarıda belirtmiş olduğumuz adreste çalışma hayatına evden eve kentten kente nakliyat eşya taşıma amaçlı kurulmuş bir nakliye şirketidir.Müşteri menmuniyeti bizim için çok önemli bir faktördür.Akkaya nakliyat hizmet kalitesini işini bilen kalifiye elemanlarla dürüst çalışmamızla sağlamaktadır.

 • KÜTAHYA / MERKEZ - İSTANBUL / KAĞITHANE

  2+1 ev eşyası.Ambalajlama,sökme,kurulum vede sigortalı ve hasarsız taşıma garantisi istiyorum

 • İLKEM NAKLİYAT

  İSTANBUL / KADIKÖY

  Yıllardır evden eve nakliyat taşımacılığını maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak gerçekleştirmiştir. İLKEM NAKLİYAT diğer nakliyat firmalarında olmayan en önemli şey her şeyi zamanında ve düzenli bir şekilde sıraya koyarak çalışmasıdır. Bu sayede taşıma sektöründe lider konuma olmayı başardık..

 • BALIKESİR / AYVALIK - BALIKESİR / AYVALIK

  Ayvalık/sarımsaklıdaki evden Ayvalık/çamlık mahallesine taşıma yapılacak.Mobilyalarda özellikle çocuk odası Çilek marka onların nakliyesi özellikli olmalı.

 • İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - İSTANBUL / BAĞCILAR

  yükümüz fazla değil 2 saatlik işi var 150 200 tl arası bu işi yapacak varsa beni arasın taşıma dahil

 • İSTANBUL / ÜSKÜDAR - TRABZON / YOMRA

  3+1 normal standartlarda bir bir ev taşınacak(mutfak eşyaları ve normal eşyalar dahil).kapalı kasa ve taşıma elemanları da bulunan bir araç olmasını tercih ediyoruz.

 • ANKARA / KEÇİÖREN - İSTANBUL / PENDİK

  yatak odası ve salon takımı ile beyaz eşyalar var.(1+1 gibi)evden eve normal taşıma için teklifler nasıl olur?21 ile 25 arası bir gün kesin değil.

 • İSTANBUL / PENDİK - İSTANBUL / PENDİK

  3 oda bir salonu dolduracak kadar eşya 3. kattan 3. kata taşıma küçük eşyalar( kitap, çamaıı) bize ait büyük eşyaların sökülüp takılması nakliye şirketine ait

 • BALIKESİR / MERKEZ - DENİZLİ / MERKEZ

  bir adet tek kişilik baza bir adet gardolap bir adet masa balıkesir merkezden denizliye taşınacak.amacım tam bir kamyon yada bir araç kiralamak deil eger yükünü taşıyıp geri dönüş yolunda olan arkadaslar var ise boş arac götürmek yerine makul bi ücret karşılığı taşıma işlemini gerçekleştirmek istiyorum.

 • BOLU / MERKEZ - ARDAHAN /

  boludan ardahana ev eşyası taşınacaktır. Eşya ebatı 1 kanepe 1 ç. makinesi 1yatak bazalı 1 kitaplık 10-12 ad karton koli 1 hurç ve torbalar içinde ufak parça eşya. Taşıma için iki kişi yeterlidir. Bina 1. kattır. Fiyat aralığı 600-850 tl arasındadır. Eşyalar için ambalaj istenmemektedir.

 • İSTANBUL / MALTEPE - İSTANBUL / SULTANBEYLİ

  evdeki bazı gereksiz eşyaları paketledim. sadece taşıma aracı gerekiyor. kamyonet yeterli. çocuklarım taşıma işini yapacak. maltepe zümrütevlerden alınıp samandıraya nakliye aracı gerekiyor

 • İSTANBUL / AVCILAR - ANTALYA / MERKEZ

  2m3 değişik ebatlarda, içinde giyim eşyası ve az miktarda mutfak eşyası bulunan koliler, 1 adet çeyiz sandığı, 1 adet buzdolabı, 1 adet çamaşır makinası, 1 adet bisiklet, 4 adet oturma süngeri, 2 adet oturma pufu (ahşap değildir). Eşyalar İstanbul'dan yüklemeye hazırdır. Antalya'ya teslimatı en erken 04.09 ile en geç 06.09 tarihleri arası yapılmalıdır. Eşyaların hacmi düşük olduğundan parsiyel taşıma yapılmalıdır.

 • KOCAELİ / İZMİT - KOCAELİ / İZMİT

  yuvam akarcadan alınacak eşyalar gene yuvam akarcada başka bir bloğa taşınacak.taşıma yapılacak dairelerin ikiside yuvamın az katlılarından.en uygunteklifi bekliyoruz.

 • İSTANBUL / ÜSKÜDAR - İSTANBUL / ÜSKÜDAR

  Öğrenciyim...3+ 1 odali 3 kattaki ev eşyam alınacak; 200 m ötedeki 1.kattaki 2+ 1 odalı eve taşınacak.Bunun taşınması için ucuz taşıma teklifi bekliyorum.Taşıma günü esnek olabilir

 • SİVAS / YILDIZELİ - KIRŞEHİR /

  ev eşyası gelecek eşyalar paketli bir halde bekliyor.sadece taşıma olacak.

 • İSTANBUL / ÜSKÜDAR - İSTANBUL / ÜSKÜDAR

  Taşınacak evlerin arası 2-3 km. Eşyalar 2. kattan alınacak(asansör var), giriş kata taşınacak(merdiven yok). Evde 3+1 standart eşyalar var.Taşıma tarihi esnek olabilir. Ağustosun 3. veya 4. haftasında herhangi bir gün olabilir.

 • ZONGULDAK / ÇAYCUMA - ZONGULDAK / ÇAYCUMA

  ekim ayının ilk haftası taşıma gerçekleşecek

 • AĞRI / ELEŞKİRT - BURSA / YILDIRIM

  Ağrı İli Eleşkirt ilçesinden(35 Km Batısında) Taşınacak eşyanın az bir bölümü ambar gibi kullandığım lojmanın 4 katından alınacak büyük bir bölümü oturduğum dairen alınacak alınacak daire birinci katta .hangi yerden hangi eşyalar alınacağı aşağıda tek tek sıralanmıştır.Bursa eşyalar iki ayrı eve inecek ikiside aynı semt içerisinde.Evlerin ikiside 3 katta yer almaktadır. Teklif verecek firmalar eşyalarını kesinlikle sigortalacak.Taşımadan doğacak zararları karşılama garantisi verecek.Giysiler için askılı taşıma istiyorum, beyaz eşya ve oturma grupları için sıfır kullanılmamış paketleme naylonu istiyorum.Paketlemeleri ciddi yapacak Kalifiyeli elamanları bulunacak . Eşya durumu ve miktarı aşağıda sıralanmıştır. Lojmandan ine

 • MANİSA / ALAŞEHİR - AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

  garantili asansörlü, klima söküm ve montaj yapabilecek, mobilya söküm takım, şofpen söküp montaj yapabilecek firmalarla görüşmek isterim. tarih belli değil ev tutulduğunda taşıma yapılacak...

 • AĞRI / MERKEZ - YOZGAT / SARAYKENT

  yarım kamyon kadar ev eşyası taşıtacağım bu yönden boş dönen veya az yükü olanlara duyurulur 10.08.2010 tarihinden itibaren her hangi bir gün taşıma yapulacaktır

 • ANKARA / SİNCAN - ANKARA / YENİMAHALLE

  4. kattan 6. kata taşıma yapılacak. Salon takımı, Yatak odası takımı, buzdolabı, çamaşır bulaşık makineleri, 25-30 adet koli, ufak tefek diğer eşyalar.