• MUĞLA / BODRUM - İSTANBUL / KADIKÖY

  2 yatak odasi gardorap yok, pratik hafif esyalar, bir salon koseli koltuk, orta sehpa, yemek odasi 6 sandalyeli ve bufe ikiye ayriliyor pratik. buzdolabi, camasir makinasi, televizyon ve sehpasi, bahce masa 4 sandalye 8-10 tane koli evdeki esyanin hepsi gitmiyor.

 • İSTANBUL / KAĞITHANE - İSTANBUL / BEYOĞLU

  yemek odasınd sadece masa sandalye var gümüşlük vitrin bunlar yok

 • İSTANBUL / ESENLER - İSTANBUL / FATİH

  ofis broşürleri- tabela 4 metre- koltuk takımı- 5 sandalye 2 kitaplık 1 büyük masa 1 ortaboy calışma masası 3 adet calışma küçük masa 9 valiz -10 kutu- yazıcı-soba-vantilatör-şohben- dosyalar-20 poşet eşya ws.5.kattan 5.kata taşınacak

 • ANKARA / ÇANKAYA - AMASYA /

  1 adet sandalye tipi ahşap koltuk. 1 adet ahşap elbise dolabı ( dolap sökülü durumda kolay taşınabilir) 1 adet kitaplık paraçalamış paketlenmiş. 1 adet paketinde spor aleti. (bilgisayar kasası büyüklüğünde) Eşyaların toplam ağırlığı 100 KGı geçmez. Yükleme tarihi konuşulup değiştirilebilir.

 • BURSA / NİLÜFER - ESKİŞEHİR / MERKEZ

  Bir buzdolabı 4-5 tane koli orta boyutlarda.. ve masa sandalye var.. ne kadar ücretle taşırsınız? en yakın sürede cevabınızı bekliyorum..telefondan ulaşırsanız sevinirim..

 • İSTANBUL / ŞİŞLİ - BALIKESİR / EDREMİT

  BİR KAMYONETE SIĞACAK BİR MASA 5 SANDALYE 3 SOMYA 2 HURÇ İRİLİ UFAKLI 20 KOLİ.

 • İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE - İZMİR / BORNOVA

  YÜK BİR EV EŞYASININ 1/4 Ü KADARDIR. ÖĞRENCİ ODASI TELEVİZYON FIRIN MASA SANDALYE V.S GİBİ.BİR KAMYONET BİLE EŞYAYI RAHATLIKLA ALIR.

 • İSTANBUL / KADIKÖY - ANKARA / ÇANKAYA

  Çift kişilik yatak ve 2 parça ayrılabilen bazası mutlaka gidecek. Fiyat cazip ve yer olursa ek 2 büyük koli, ufak gardırop, şifoniyer, sandalye ve ufak bilgisayar masası için ayrıca fiyat almak istiyorum. İstanbul'da 3. kat geniş merdivenlerden inecek, Ankara'da giriş katına bırakılacak. Taşıma tarihi esnek, ay sonuna 24 - 30 Haziran arası gün ve saatini konuşabiliriz. Aracı zaten yüklü olup yeri olanlardan uygun fiyat bekliyorum.