• AYDIN / KUŞADASI - AYDIN / KUŞADASI

  Oturma grubu, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, mutfak eşyaları, çocuk giysi dolabı, giysiler, kütüphane, plastik çamaşır ve eşya dolabı, lcd televizyon

 • İSTANBUL / ÜSKÜDAR - İSTANBUL / ÜSKÜDAR

  2 tane üçlü koltuk, 2 tane tekli baza ve yatak, 1 tane çift kapılı elbise dolabı, buzdolabı, çamaşır mak., bulaşık makinesi ve diğer ufak tefek eşyalar.

 • İSTANBUL / ÜMRANİYE - BURDUR / YEŞİLOVA

  Koltuk takımı,çekyat,bulaşık makinesi,elbise dolabı,masa,sandalyaler,hurç ve bir kaç parça daha var.Bunlar iletişimde görüşülür.

 • İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE - ANTALYA / MERKEZ

  ikiz yatak-gardrop-tuvalet masası-yemek odası vitrini,dolabı,masa ve 4 sandalye-çamaşır makinesi-bulaşık makinesi-buz dolabı-televizyon ve sehpası- bilgisayar ve masasi

 • İZMİR / KONAK - ANTALYA / KUMLUCA

  1 adet bulaşık makinesi,1 adet kabinli dikiş makinesi,9 adet de irili ufaklı kolilerde eşyalar. Not: Kolilerin ebadı bulaşık makinesi kolisinden daha küçük.

 • İSTANBUL / BEYOĞLU - İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

  1 takım yatak odası ( 1yatak+baza, 1 dolap, 1 şifonyer) 1 koltuk takımı ( 2 üçlü, 2tekli) 1 plazma ünitesi , 1 masa çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı

 • KARS / SARIKAMIŞ - ANTALYA / MANAVGAT

  evimin eşyası çok değil.2üçlü kanepe,2 tekli kanepe,bir büfe,3 sehba,bir mutfak masası ve 6 sandelye,buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,1 çift kişilik yatak,küçük 3 kapılı gardolap,bir 3 çekmeceli komidin,3 halı.birkaç koli mutfak eşyası var.ortak nakliyede düşünebilirim.

 • İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

  evdeki eşyalar: 1 gardrop, 1 yatak, 1 L kanepe, 1 çekyat, 2 koltuk, yemek masası ve sandalyeleri, yemek takımın konsolu, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, 1 çalışma masası, 1 LCD tv. diğer küçük eşyalar bizim tarafımızdan kolilenecek ve paketlenecek.

 • İSTANBUL / KAĞITHANE - OSMANİYE / KADİRLİ

  istseyrantepe 4.kattan 2takım yatak odasıve bir tk koltuk ayrıca buzdolabı ç.makinesi televizyon bulaşık makinesi mutfak eşyası giyim eşyası ve halılar alınacak buradaki eşya firma tarafından toplanması gerekiyor.ankaradandatoplanmış vaziyetteki 3odalık tameşya1.kattan osmaniyeye1.kata taşınacak

 • TEKİRDAĞ / MERKEZ - İZMİR / GÜZELBAHÇE

  3 oda 1 salon evımde klıma yok yatak odsında gardrop yok salondakı lambalar sokulecek ve salon dolabı ve masa sokulecek. çamasır, bulaşık makinesi sokulecek.mutfak ve odalar oldugu gıbı toplanacak paketlenecek.

 • İSTANBUL / MALTEPE - ANKARA / MAMAK

  ev eşyası .yemek odası. yatak odası .çocuk odası.çamaşır makinesi .bulaşık makinesi.buzdolabı.oturma gurubu.televizyon.vesaire.

 • İSTANBUL / ÜMRANİYE - İSTANBUL / ÜSKÜDAR

  2 koltuk takımı, 2 çocuk bazası, buzdolabı, çamaşı makinesi, bulaşık makinesi, 1 çekmece dolabı, 1 bilgisayar dolabı, 1 masa ve 8 sandalye, 3 kitaplık, kitaplar, yatak, yorgan gibi ev eşyaları 2. kattaki evden alınıp, 5. katta asansörsüz eve taşınacak.

 • ANKARA / GÖLBAŞI - ŞIRNAK / SİLOPİ

  buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, bir adet çekyat ve 3 koli malzeme

 • İSTANBUL / ŞİŞLİ - İSTANBUL / PENDİK

  Mevcut ev - 85m2 - 2+1 - 6. Katta ve asansör mevcut. - 1 adet Koltuk takımı (1 üçlü, 1 ikili, 2 koltuk) - 1 adet Raflı tv ünitesi - 1 adet Modüler yemek masası - 1 adet Kanape - Yatak odası takımı - Tv, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi - 1 adet Bilgisayar masası - Diğer tüm eşyalar tarafımızdan taşınabilecek şekilde kolilenip taşınılan evde de bizim tarafımızdan açılacaktır. Taşınılacak ev - 100m2 - 3+1 - 6. Katta ve yük asansörü mevcut.

 • MUĞLA / MERKEZ - ARTVİN / MURGUL(GÖKTAŞ)

  3 çekyat 2 tekli, buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinesi, 1 çift kişilik baza ve yatak,15 20 koli, eşyalar hazır ve uygun bir fiyat bekliyoruz.

 • İSTANBUL / KADIKÖY - DÜZCE / AKÇAKOCA

  1adet buzdolabı,1adetçamaşır makinesi,1adet bulaşık makinesi

 • İSTANBUL / KADIKÖY - DÜZCE / AKÇAKOCA

  1adet buzdolabı,1adet çamaşır makinesi,1adet bulaşık makinesi

 • ANKARA / ETİMESGUT - ANKARA / ETİMESGUT

  ev eşyası gardrop yok iki takım koltuk çamaşır bulaşık makinesi ve buzdolabı koliler yemek odası yatak odasında bir iki kişilik bir tek kişilik baza

 • TUNCELİ / MERKEZ - DİYARBAKIR / MERKEZ

  Tunceli merkez 1. kattan Diyarbakır merkez 4. kata 3+1 ev . 4 kanepe, 2 koltuk, vitrin(orta boy), vestiyer, yatak odası, bilgisayar masası, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi saydığım eşyaları sizin paketlemeniz diğerlerini bizim paketlememiz şartıyla fiyat vermenizi istiyorum.

 • İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

  binada asansör mevcut ancak 3 kişilik küçük bir asansör olduğundan büyük eşyaların çıkarılması mümkün değil. ancak bina merdivenleri oldukça geniş. büyük eşyalar; salon oturma grubu, yemek odası (masa, büfe, gümüşlük), iki adet çekyat, bir kişilik baza, sürgülü gardrop, yatak odası (çift kişilik baza, gardolap), buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kitaplık, çalışma masası, portmanto mevcut. küçük eşyaları kendimiz paketleyeceğiz. elektrikçi istemiyoruz.

 • DİYARBAKIR / MERKEZ - ANKARA / YENİMAHALLE

  salon takımı,yemek odası takımı,mutfak masası 4 sandalye,beyaz eşyalar fırın,buzdolabı,çamaşır bulaşık makinesi,yatak odası takımı ve 1 adet kanepe.Küçük eşyalara ait ambalajları ben yapıyorum.Ayrıca dolapların içini,tabak çanaklarıda ben ambalajlayacağım.Sadece yukarıda saydığım ambalajlamaları ve kurulumunu istiyorum.2.kattan alınacak ankarada 5.kata taşınacak.asansör imkanı var anacak büyük eşya taşıması için uygun değil.en uygun fiyatları istiyorum.Profosyonel bir yaklaşım bekliyorum.Eşyalarımın sökme ve taşınmasında sağdan soldan bulunan işçiler istemiyorum.şirket elemanı olsun.

 • ANKARA / ETİMESGUT - İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

  1 bulaşık makinesi + 4 küçük koli + 6 metrekare halı