• İSTANBUL / PENDİK - BALIKESİR / AYVALIK

  İstanbul-Pendik'ten Ayvalık-Balıkesir'e taşınıyorum. Ev eşyalarım: 1 Çamaşır Mak., 1 Halı, 1 Duble Yatak (Bazasız), 1 Adet Kitaplık ve yaklaşık 10 ufak koli şeklindedir. Bana ufak bir kamyonet veya bir kamyonun 4te 1inin yeterli olacağını tahmin ediyorum. Bu eşyalarımın taşınması için fiyat teklifinizi rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler...

 • İSTANBUL / ÜSKÜDAR - İSTANBUL / ÜSKÜDAR

  hepsikolilenmiş mutfak vediğer giyim ve kullanım eşyaları,140x200 yatak,baza;190x90 yatak baza;1x45 bilgisayar masası kitaplık,5 kapılı gardrop,135x44x175 portmanto, ikiberger koltuk,37 ekran tv, bilgisayar,buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,115x75 masa,ayrıca ufak tefek sehpalar vs

 • ANKARA / ÇANKAYA - İZMİR / KARABURUN

  buzdolabı, baza, çek yat, çamaşır makinesi, TV, masa, sandalye, kitaplık, halı, perde ve küçük birkaç parça eşya.

 • İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - İSTANBUL / ZEYTİNBURNU

  1 adet koltuk takımı ,2 baza .dolap, beyaz eşyaların bir kısmı var ve ufak tefek ev eşyaları

 • İSTANBUL / ESENYURT - KIRKLARELİ / BABAESKİ

  benim eşyam hadımköyde gidecek yer kırklareli- babaeski 130 km yol eşyalarım oturma gurubu buzdolabı çmşr mak.blşk mak.gordorap 2 adet baza tlvzyon vestiyer yani normal bir kamyonete sığar diye tahmin ediyorum ben şu an yurt dışındayım eşyayla babam ilgilenecek telefonlarınızı babama ynlndiriyorum

 • ANKARA / ALTINDAĞ - VAN / ÇALDIRAN

  buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, gardolap, çift kişilik baza, iskandinav koltuk takımı, iki adet kanepe, koliler ve yorgan hurçları..

 • ANKARA / ÇANKAYA - ANTALYA / MERKEZ

  45 adet karton koli irili ufaklı- bir buzdolabı- bir bulaşık makinası-bir çek yat-iki kişilk bazalı yatak-bir gardrop-bisiklet-sehpa seti

 • İSTANBUL / FATİH - TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY

  2 adet dolap(tek kapılı), bir adet bazalı tek kişik yatak. bi adet kanepe. 2 adet koltuk. 80 ekran televizyon. bikaç küçük yatak yanına konuyulan çekmece...

 • AYDIN / DİDİM(YENİHİSAR) - AYDIN / MERKEZ

  iki çift kapılı gardrop,bir büyük baza,bir küçük baza,buzdolabı,iki televizyon,bulaşıkmakinesi,çamaşır makinesi,iki adet çekyat,iki adet tek kişilik koltuk,soba,kitaplık,iki adet yemek masası,sekiz adet sandalye,yatak yorgan döşek,elbise giyim malzemesi,mutfak malzemesi,halılar televizyon dolabı,bunun gibi ev malzemesi.eşyam çok değil.

 • TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY - VAN / ÇALDIRAN

  koltuk takımı-buzdolabı-çamaşır makinası-fırınlı ocak-çift kişilik ve tek kişilik yatak ve baza-birkaç koli-

 • BALIKESİR / AYVALIK - İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

  misafir odası.. 4.kanepe.1 kardolap.buz dolabı. çamaşır. makinası. bulaşık.mak. 3. baza. 4. parca.. vitrin. hazır. koli yapılmış. muhtalip.. kap kaçak. giyim kutusu.1. ayakkabılık.mutfak.. gereçleri.vs. bayram sonrası için okullar açılmadan taşınmak istiyorum.emekli .kocaelide evi olan biriyim.tüm taşıyıçılara duyrulur.. kolay.. gelsin.. ayrıca iyi bayramlar.. saygılarımla.

 • BALIKESİR / MERKEZ - DENİZLİ / MERKEZ

  bir adet tek kişilik baza bir adet gardolap bir adet masa balıkesir merkezden denizliye taşınacak.amacım tam bir kamyon yada bir araç kiralamak deil eger yükünü taşıyıp geri dönüş yolunda olan arkadaslar var ise boş arac götürmek yerine makul bi ücret karşılığı taşıma işlemini gerçekleştirmek istiyorum.

 • İSTANBUL / ÜMRANİYE - BURDUR / BUCAK

  baza,masa,sandalye,sehpa,vitrin,tv sehpası,ayakkabılık,muhtelif küçük ev eşyası beyaz eşya yok.

 • BOLU / MERKEZ - ARDAHAN /

  boludan ardahana ev eşyası taşınacaktır. Eşya ebatı 1 kanepe 1 ç. makinesi 1yatak bazalı 1 kitaplık 10-12 ad karton koli 1 hurç ve torbalar içinde ufak parça eşya. Taşıma için iki kişi yeterlidir. Bina 1. kattır. Fiyat aralığı 600-850 tl arasındadır. Eşyalar için ambalaj istenmemektedir.

 • İSTANBUL / SULTANBEYLİ - ORDU / MERKEZ

  muhtelif ev eşyası ( 5 tekli,1 ikili,1 üçlü koltuk,2 baza,2 yatak,2 gümüşlük 0.60x0,60x2m,1 konsul ve aynası 1 yuvarlak cam masa 4 sandalye)

 • İZMİR / BORNOVA - ISPARTA /

  bir kapak ev eşyam var.(4 beyaz eşya-çift kişilik sandıklı bazalı yatak-kitaplık-parçalanabilen elbise dolabı)

 • RİZE / PAZAR - ANKARA / KEÇİÖREN

  1 adet tek kişilik bazalı ytak,1 adet 3'lü çekyat,1 tane mini buzdolabı,1 tane sallanır sandalye,1 adet sehba(ufak boy)eşyalarımızın nakliyatını istiyoruz.15 eylülden-30 eylüle kadar olan süre içinde taşınması gerekmektedir.

 • İSTANBUL / PENDİK - BURSA / YENİŞEHİR

  21 ağustos cumartesi günü İstanbul-Pendikten Bursa-Yenişehire bir miktar ev eşyası taşıtmak istiyorum.Eşyalar:1 kişilik baza başlık yatak, tek kişilik elbise dolabı,zigon sehpa,şifonyer,minibar,10-15 adette ufak ebatta koli vs.Yarısı boş gelen Kamyon vs olabilir.Muhtemelen 4 te 1 ini ancak doldurur.O tarihte bu tarafa gelecek olan olan arkadaşlar varsa benimle irtibata geçerlerse sevinirim.

 • SAMSUN / LADİK - ESKİŞEHİR / MERKEZ

  yük ev aşyası : 1 adet yatak odası mobilya takımı 6 lı 2adet tekli baza 1 adet yatak 4 parça halı(3ü küçük 1 büyük) 3yorgan, 1 yeryatağı, 4 yastık, 1 adet 55 ekran tv, 1 adet orta boy buzdolabı,bunların dışında ufak tefek ıvır zıvır eşyalar. benim için fiyat önemli, fiyat hakkında dönüş yaparsanız sevinirim...

 • ANKARA / MAMAK - UŞAK / EŞME

  17-22.08.2010 TARİHLERİ ARASI UYGUN.İKİ ÇEKYAT BUZDOLABI ÇAMAŞIR MAKİNESİ YATAK VE BAZA VAR.BİRAZDA MUTFAK EŞYASI IVIR ZIVIR. 50 NC BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR ARAÇ YETERLİ OLUR.

 • MARDİN / MERKEZ - ANKARA / GÖLBAŞI

  buzdolabı klima televizyon 2 adet çift kişilik yatak ve bir adet baza ve karyola,65 adet muhtelif çapta kutu çoğunluk sigara kutusu, bilgisayar ve masası, 1 adet koşu bandı bulaşık makinası, 1 adet koltuk takımı, 1 adet fiskos 3 parça koltuk, 2 adet katlanır masa ve buna ait 8 adet sandalye, 4 adet muhtelif halı eşyaların çoğu sarılı ve ambalajlanmış vaziyette yarım ev eşyası üceretini ona göre söylerseniz sevinirim.

 • İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - İZMİR / KONAK

  buzdolabı çamaşır makinası 2 tane 2li 2 tane tekli koltuk ocak belki bulaşık makinası yatak bazası ve yatağı da gider 15 ağustos itibarıyla gönderime müsaittir.

 • MUĞLA / MERKEZ - ARTVİN / MURGUL(GÖKTAŞ)

  3 çekyat 2 tekli, buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinesi, 1 çift kişilik baza ve yatak,15 20 koli, eşyalar hazır ve uygun bir fiyat bekliyoruz.

 • İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - MUĞLA / MİLAS

  2xbaza: 160x200 2xyatak: 160x200 1xbaşlık: 160

 • TEKİRDAĞ / ÇORLU - ANKARA / ÇANKAYA

  7 parca kitaplık dolabı, bir ranza, beyaz eşya, banyo dolabı, mutfak masası, çalışma masası, sandık ve bazadan oluşan büyük eşyaların dışında kolilenmiş kitaplar ve kullanılacak mutfak eşyaları araç gereçler. Yarım ev eşyası gibi de düşünülebilir. 1. kattan birinci 1.kata taşınacak.