• GRB LOJİSTİK NAKLİYAT

  BURSA / OSMANGAZİ

  BURSA - İSTANBUL İSTANBUL - BURSA İLLERİ ARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

  0İlana Teklif 0Sertifikası 0Taşıma
 • TEKSOY EVDEN EVE NAKLİYAT

  BURSA / OSMANGAZİ

  EVDEN EVE İLDEN İLE NAKLİYE HİZMETİ VEREN TEKSOY NAKLİYAT

  0İlana Teklif 0Sertifikası 0Taşıma
 • DIRAMALI NAK

  BURSA / İNEGÖL

  slm 25 yıldır bu sektörun icindeyiz montaj sarım ambalaj son derece uzman elemanlarımızla yapılmaktadır elemanlarımız genelde mobılyacıdan olusmaktadır

  0İlana Teklif 0Sertifikası 0Taşıma
 • SÜRMELİ NAKLİYAT

  BURSA / OSMANGAZİ

  nakliyat

  0İlana Teklif 0Sertifikası 0Taşıma
 • BAŞKENT NAKLİYAT

  BURSA / YILDIRIM

  YURTİÇİ GÜVENLİ TAŞIMACILIK

  0İlana Teklif 0Sertifikası 0Taşıma

Tartışmasız, günümüzde ortaya koyulan yeniliklerin hemen hepsi “insan odaklı” olup, insanların refahı düşünülerek tasarlanmıştır. Tabi ki yapılan bu ilklerin ulaştırılma kısmı için ulaşımın da etkin ve verimli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Bu yüzden de gelişen bir ülke yapısına sahip olmak amacıyla lojistiğin alt yapısının geliştirilmesi gerekmektedir. Ulusal ve uluslar arası alanda büyük bir verim almak ve üretilen ürünleri geniş bir ağ da ulaştırmak için nakliyenin sıkı bir şekilde denetlenmesi gerekmektedir.

Rekabet ortamının yaşandığı günümüzde, firmalar ürettikleri ürünlerin daha çok satılması ve daha çok kazanç sağlamak için ellerinden geleni yapmış, çağı yakalayan modern çizgilerin hâkim olduğu ürünlerini başka aracılara ulaştırmak maksadıyla dur durak bilmeden çalışmalarına devam etmiştir. Bursa; ülkemizin ticaret açısından önemli kentlerinin başında gelmektedir. Bu yüzden de Bursa’ da hizmet etmekte olan nakliye firmaları işinin ehli bir şekilde üstlenmiş oldukları işlerin, sorumlulukların farkında olarak hareket etmiş ve portfyöyünde bulunan temalar ile çok farklı bir çalışma süreci benimseyerek insanlar için çokça seçenek sunmuştur. Dünyanın hangi ülkesi olursa olsun hiç fark etmez “kaliteyi insanların ayağına götürmeyi” ilke edinmiş olan Bursa Nakliyat Firmaları, çağımızın gerekliliklerinin ve insanların isteklerinin farkında olarak bir çizgi belirlemişlerdir. Bu çizgide hiçbir şekilde taviz vermeden ve herhangi bir yanlışa kapılmadan ilerlemişlerdir.

Bursa Evden Eve Nakliyat Firmaları; taşımacılık yaptıkları tırların/araçların, ambarların fiziksel şartlarını çok iyi bir şekilde hesaplayarak sürekli olarak testlere tabi tutmuştur. Çünkü insanlara ulaştırılacak olan ürünlerin herhangi bir yapısal bozukluğa, deformasyona uğramaması gerekmektedir. Bu yüzden de eşyaların saklanacağı olan depolar için iyileştirme çalışmaları yapmış, bunun için belirli bir bütçe ayırarak ilerleyen zamanlara uygun olan tırlar ve depolar inşa etmişlerdir. İşinin ehli bir üslupla “farkındalık” yaratmaya gayret eden Bursa Nakliyat Firmaları birçok lojistik firması tarafından yakınen takip etmektedir.