Tüm Üyeler İçin

Evden eve taşınmak isteyen üyelerimiz Taşınma detaylarını "Taşınma Formu" na doldurarak bir taşınma ilanı oluşturur. Girilen bu Evden Eve Taşınma ilanı, sitemize üye olan nakliye firmalarına mail ile bildirilir. Bu mailde sadece taşınma bilgileri yer alır. ilan sahibinin iletişim bilgileri yer almaz. Nakliyeciler girilen bu ilanlara teklif verirler. Verilen her teklifte ilan sahipleri mail ile bilgilendirilir. ilan sahipleri bu teklifler arasında uygun gördüğü teklifi kabul eder ve nakliyeci ile iletişime geçmesi sağlanır.
Şehir içi ve şehirlerarası evden eve yük taşımacılığını kapsamaktadır.
7/24 süre ile "Canlı Destek" bölümümüzden veya [email protected] mail adresimizden destek alabilirsiniz.
Kullanıcı adı veya şifrenizi unutmanız durumunda giriş sayfamızdaki "Şifremi Unuttum" kısmına sayfamıza üye olduğunuz mail adresini girerek şifreniz mail adresinize gönderilecektir. Buna rağmen hala giriş yapamıyorsanız "Canlı Destek" ten bize yazabilir veya [email protected] adresimize mail atabilirsiniz.

Nakliyeciler İçin

"Giriş Yap / Üye Ol" sayfasındaki "Nakliyat Firması Kayıt Formu" butonuna tıkladığınuzda gelen nakliyeci kayıt formunu doldurarak üye olabilirsiniz.
Sitemiz üzerinde ücretlendirme Kredi üzerinden yapılır. Sitemiz üzerinde yapılan ilanlara teklif verme, taşınmak isteylenlerin iletişim bilgilerini görebilme gibi işlemler belirlenen krediler karşılığında yapılır.
Nakliyeciler için düzenlenmiş bir ödeme şeklidir. Bir çok sitelerdeki gibi nakliyecilerden abonelik ücreti almamaktayız. Teklif vermek veya ilan sahibinin iletişim bilgilerini görebilmek gibi işlemler kredi üzerinden ücretlenmektedir.
Aşağıda sitemizde yapılan işlemlerin kredi ücretleri belirtilmektedir.

İlanlara teklif verme - 3 Kredi
iletişim bilgilerini görebilme - 10 Kredi
Sitemize Üye olan nakliye firmalarımıza 30 kredi "Hoşgeldiniz" hediyesi vermekteyiz.

Kredi satın almak için tıklayınız.
Evet yaptığınız işlerin sonucunda taşınan kişiler tarafından fazla olumsuz yorum aldığınızda üyeliğiniz nakliyatevi.com tarafından, nakliyeci ve nakliyatevi arasında yapılan sözleşmeye istinaden firma üyeliğiniz silinebilir veya askıya alınabilir.
Her nakliyeci üye olabilir fakat üyelikten sonra firmanız için Vergi levhası, Marka patent K1, K3 belgeleri istenmektedir. Bu belgeler bize ulaştıktan sonra üyeliğini aktif edilmektedir.
Sisteme nakliyeci olarak giriş yaptığınızda Size özel sayfanızdan Güncel ilanlara teklif verebilir, teklif verdiğiniz ilanları takip edebilir. ilan sahibine mesaj atabilir, firmanızla ilgili duyurular ekleyebilirsiniz
Sitemizdeki bir ilana teklif verilebilmesi için Nakliyeci olarak sitemize giriş yapılması gerekmektedir. Nakliyeci girişi yapıldıktan sonra İlan detayına girildiğinde teklif verme kısmı çıkacaktır. Buradan ilana 2 kredi kabul teklif verebilirsiniz.
Size özel sayfanızdan bilgilerinizi güncelleyebilir, firmanıza ait logo ve resimler ekleyebilirsiniz. Ayrıca Araçlarınızın resimlerini ekleyebilir ve boş araçlarınızı tanımlayabilirsiniz.
Taşınmak isteyenler ilanlarını girerken "İletişi bilgilerim görülsün" veya "görülmesin" olarak tercihte bulunurlar. Eğer ilan sahibi iletişim bilgilerinin görülmesini istemiş ise Nakliyeciler, nakliyeci girişi yaptıktan sonra ilan detayındaki "İlan Sahibinin İletişim Bilgileri için Tıklayın" butonuna basarak 2 kredi karşılığında iletişim bilgilerini görebilmektedirler. Ancak ilan sahibi iletişim bilgilerinin görülmesini istemiyorsa sadece teklifini kabul ettiği firma, ilan sahibinin iletişim bilgisini görebilmektedir.

Taşınmak isteyenler İçin

Taşınmak isteyen herkes taşınma formunu doldurduğunda sistemimize üye olmaktadır. Bu formu doldurduğunuzda size özel sayfanız karşınıza gelecektir. bu sayfada vermiş olduğunuz ilanı düzenleyebilir, ilanınıza resimler ekleyebilir, verilen teklifleri takip edebilir uygun gördüğünüz teklifi kabul edebilirsiniz..
Nakliyatevi.com ilan sahiplerinden hiç bir ücret talep etmemektedir.
Bir ilan verildikten sonra ortalama 10-15 dakika içinde teklifler verilmeye başlanılmaktadır.
Üyelik bilgilerinizin doğruluğu almış olduğunuz hizmetin sorunsuz yaşanabilmesi açısından önem taşımaktadır. Üyelik bilgileriniz diğer üyeler tarafından görülmemektedir. Özellikle telefon numaranızı belirtmeniz talepleriniz ve diğer bütün konularla ilgili destek ekibinin size daha hızlı yardımcı olmasını sağlar.
Bir nakliyat firması ile anlaştığınzda bu bilgiyi size özel sayfanızdan bize bildirmeniz gerekmektedir. Belirttiğiniz taşınma tarihinden 1 gün sonra size mail gelecektir. bu mail de sizden taşınma ile ilgili bilgiler istenip, taşıttığınız firma ile ilgili yorum ve puan yaapmanız istenecektir.
Nakliyatevi.com olarak taşınan üyelerimizin değerlendirmelerine önem vermektedir. bu yüzden uygun görülen her türlü olumlu olumsuz değerlendirmeler yayınlanmaktadır.
Taşınma sonrası firma hizmetlerini değerlendirip yorum yapabilmeniz için firmanın teklifini onaylamanız gerekmektedir. Firma taşınma sonrası kendisi hakkında yorum yapacağınızı bildiği için işini daha iyi yapacaktır. Unutmayın teklifi Onaylamadan taşınmanız durumunda Nakliyatevi.com sorumluluk kabul etmez.
Tekliflerden birini onaylamanız ile sizin ve firma iletişim bilgileri karşılıklı olarak paylaşılır. Böylece firma sizinle iletişime geçer anlaşmaya varmanız halinde firma taşınma işini gerçekleştirir.
Anlaşmamanız durumunda taşınmak zorunda değilsiniz. Firma ile anlaşmaya varamaz iseniz onayınızı geri alabilirsiniz. Müşteri temsilciniz ile iletişime geçip onayınızı geri alabilirsiniz.
Bir nakliyeci hakkında yorum yazabilmek için o nakliyecini teklifini onaylamış olmanız ve taşınmış olmanız gerekir. Bu iki adım gerçekleştikten sonra Bana Özel sayfanızdan yorum yap butonu ile yorum sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca email adresinizde de yorum yap linkini tıklayarak yorum yapabilirsiniz.
Görüşmek istediğiniz nakliyat firmasının teklifini onaylayın ve iletişim bilgilerine ulaşın. Teklifi onaylamanız ile firmayla iletişim bilginiz paylaşılır. Böylece nakliyat firması da sizi arayabilir.
Firma seçerken kendinize şu soruyu sorun “Benim için ne önemli?” bu sorunun cevabı ile firma seçiminizi yapabilirsiniz. Firmanın müşteri yorumları ve reytingini inceleyerek uygun bir karar verebilirsiniz.
Nakliyat firması ile olabildiğince bilgi paylaşmak ve basit birkaç önlem almak olarak sıralanabilir. Artık hepimizde akıllı cep telefonları var firma ile anlaşma aşamasında eşyalarınızın resimlerini, bina giriş ve sokağı çekip paylaşın. Böylece firma uygun araç, ekip ve malzemeyle taşınmaya gelecektir. Sizde firmadan size göndereceği aracın resimlerini isteyin. Ayrıca anlaşma dışında başka bir araç göndermemesini talep edin.
İlanınıza teklif geldiğinde mail ile size bildirilir. Teklif detayını görebilmeniz için sitemize giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra size özel sayfanızdan teklifi veren firma ve teklif tutarını görebilirsiniz. Bununla birlikte teklif veren nakliyeci firmasına teklifi ile ilgili öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.
Gelen teklifler arasında uygun bulduğunuz bir teklif varsa bu teklifi onaylamanız gerekmektedir. Teklifi onayladığınızda iletişim bilgileriniz teklifi veren naklieyci firmasına iletilir ve böylece sizinle iletişime geçmesi sağlanır.
Size uygun teklifi onaylamadan önce teklif veren firmayı incelemenizi tavsiye ederiz. Bu firmanın sitemizde aldığı yorumları ve puanı inceleyerek sizi üzmeyecek bir firma olduğunun kanaatine varmanız çok önemli.
Teklifi onayladıktan sonra nakliye firması sizinle iletişime geçip taşınma işlemi başlayacaktır. Bu süreç tamamiyle ilan sahibi ve nakliyeci firma arasında geçmektedir. İlan eklerken belirttiğiniz tarih aralığından bir gün sonra ilan sahibine taşınması ile ilgili bir mail gelir. Bu mailde Taşınmanın gerçekleşip gerçekleşmediği ve gerçekleştiyse nakliyece firmasından memnuniyetlik derecesi sorulur ve nakliyeci firma hakkında puan ve yorum verilmesi istenir.